SKŁAD ZESPOŁU - PAKODEOS COVER BAND - zespół na Wasze jedyne wspaniałe wesele z perkusją! Zespół na wesele, zespół muzyczny, orkiestra, oprawa muzyczna, oprawa muzyczna na wesele Śląsk Małopolska Opole Łódzkie Mazowieckie - PAKODEOS COVER BAND - zespół na Wasze jedyne wspaniałe wesele z perkusją! Zespół na wesele, zespół muzyczny, orkiestra, oprawa muzyczna, oprawa muzyczna na wesele Śląsk Małopolska Opolskie Łódzkie Mazowieckie

Menu
Menu
Przejdź do treści
NATALIA
___

wokalistka z doświadczeniem, uczestniczka i laureatka wielu konkursów ogólnopolskich, międzynarodowych oraz programów telewizyjnych takich jak "Szansa na sukces", "Festiwal Zaczarowanej Piosenki" oraz "Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie". Na scenie występowała między innymi z Krzysztofem Cugowskim Kasią Moś, Adamem Sztabą i Zespołem Universe. Śpiewała w Filharmonii Opolskiej, Radiu Katowice, Radiu Kraków oraz w Radiu RMF FM. Jest studentką pierwszego roku Pedagogiki Specjalnej. Młoda, pełna energii i ciekawych pomysłów na życie. Lubi wyzwania i dobrą zabawę!
ASIA
___

Saksofonistka, dyrygent, nauczyciel. Absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach oraz Kolegium Nauczycielskiego w Bytomiu. Współpracowała z Operą Śląską w Bytomiu, Żeńska Orkiestrą Salonową, zespołem Muzum. Ma za sobą występy na scenach takich miejsc jak: Filharmonia Śląska, Opera Śląska, Teatr Śląski im. Wyspiańskiego w Katowicach, Centrum Kultury Katowice.
IVO
___

bardzo uzdolniony gitarzysta, a jak potrzeba to i klawiszowiec (lub odwrotnie:)), czasem pośpiewa;
miłośnik muzyki i brzmień oraz sprzętu z lat 60tych i 70tych - dlatego wozi ze sobą "małe muzeum"
KAMIL
___

Profesjonalny perkusista, który doświadczenie zdobył grając na całym świecie z muzykami z Ameryki, Europy czy nawet Australii. Obecnie osiadł na stałe w Polsce, gdzie pracuje również jako nauczyciel gry na Perkusji. Lubi grać z uśmiechem na ustach. Jego energia potrafi wprawić powietrze w drgania, a jego gra na perkusji porywa ciało do tańca.
PIOTR
___

Założyciel grupy PAKODEOS, wodzirej, prezenter, pianista, akordeonista, Muzyk z wykształcenia. Jego nauka zaczeła się od akordeonu, później przeszła na instrumenty takie jak pianino czy syntezatory. Do każdego zlecenia podchodzi z pełnym zaangażowaniem i starannym przygotowaniem by u klienta oraz jego gości pozostawić jak najlepsze wspomnienia. Do dziś współpracuje z legendarnym znanym zespołem Czerwone Gitary będąc administratorem ich strony internetowej.
tel. 500 178 299
E-mail: bok@pakodeos.com
NIP: 6312161093
Szybki kontakt
Kontakt
Copyright © 2021 by PAKODEOS MUSIC GROUP Piotr Deska. All Rights reserved.
PAKODEOS ⭐⭐⭐⭐⭐ 👉 💯 LIVE i zadowolenia 👈
Wróć do spisu treści