WESELA - PAKODEOS COVER BAND - zespół na Wasze jedyne wspaniałe wesele z perkusją! Zespół na wesele, zespół muzyczny, orkiestra, oprawa muzyczna, oprawa muzyczna na wesele Śląsk Małopolska Opole Łódzkie Mazowieckie - PAKODEOS COVER BAND - zespół na Wasze jedyne wspaniałe wesele z perkusją! Zespół na wesele, zespół muzyczny, orkiestra, oprawa muzyczna, oprawa muzyczna na wesele Śląsk Małopolska Opolskie Łódzkie Mazowieckie

Menu
Menu
Przejdź do treści

OFERTA
__________
 
Styl Prowadzenia
Integrujemy się z gośćmi uczestnicząc w zabawie i zachęcając ich do szaleństwa na parkiecie. Swoją energią zarażamy wszystkich gości tak, aby radość dobrej zabawy gościła na ich twarzy całą noc. Prowadzimy przyjęcie z dawką dobrego humoru z wyczuciem dobrego smaku! Staramy się pozostawić po sobie dobre wspomnienia.  
 
Wesela / Eventy
Łącząc tradycje z nowoczesną formą oddajemy się w pełni naszej pasji dbając o każdy szczegół  by stworzyć jak najlepszą atmosferę i wspaniałą zabawę, dopasowując się w pełni do gośćmi  zapewniając im muzykę i zabawę jaką oczekują.
Muzyka
Muzykę maksymalnie dopasowujemy do uczestników imprezy obserwując aktywność taneczną na parkiecie dopasowując się odpowiednimi gatunkami muzycznymi wiemy jakie piosenki są porządane. Posiadamy bogaty repertuar grając muzykę z różnych dekad i stylów, aby możliwie dogodzić każdemu z gości. Gramy utwory rozpoznawalne tak by wszyscy dobrze się bawili.
Sprzęt
Jakość świadczonych przez nas usług stawiamy na najwyższym poziomie pracując na pewnym i renomowanym sprzęcie znanych marek. W skład oferty wchodzi bogate oświetlenie zawierające ruchome głowy, belki oraz pary LED. Dbamy o elegancki design. Dodatkowo zbogacamy imprezę mgłą. Stanowisko naszej pracy komponuje się z wystrojem lokalu dbając o zachowanie stylu, estetyki i symetrii sprzętu. Instrumenty znanych i cenionych producentów muzycznych jak MACKIE (nagłośnienie)  YAMAHA, ROLAND (instr. klawiszowe) Allan & Heath (cyfrowy mikser) …

tel. 500 178 299
E-mail: bok@pakodeos.com
NIP: 6312161093
Szybki kontakt
Kontakt
Copyright © 2021 by PAKODEOS MUSIC GROUP Piotr Deska. All Rights reserved.
PAKODEOS ⭐⭐⭐⭐⭐ 👉 💯 LIVE i zadowolenia 👈
Wróć do spisu treści