SKŁAD ZESPOŁU - PAKODEOS COVER BAND - zespół na Wasze jedyne wspaniałe wesele z perkusją! Zespół na wesele, zespół muzyczny, orkiestra, oprawa muzyczna, oprawa muzyczna na wesele Śląsk Małopolska Opole Łódzkie Mazowieckie - PAKODEOS COVER BAND - zespół na Wasze jedyne wspaniałe wesele z perkusją! Zespół na wesele, zespół muzyczny, orkiestra, oprawa muzyczna, oprawa muzyczna na wesele Śląsk Małopolska Opolskie Łódzkie Mazowieckie

Menu
Menu
Przejdź do treści

SKŁAD ZESPOŁU
__________
 
NATALIA
___
wokalistka

- wokalistka z doświadczeniem, uczestniczka i laureatka wielu konkursów ogólnopolskich, międzynarodowych oraz programów telewizyjnych takich jak "Szansa na sukces", "Festiwal Zaczarowanej Piosenki" oraz "Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie".
Na scenie występowała między innymi z Krzysztofem Cugowskim Kasią Moś, Adamem Sztabą i Zespołem Universe.
Śpiewała w Filharmonii Opolskiej, Radiu Katowice, Radiu Kraków oraz w Radiu RMF FM. Jest studentką pierwszego roku Pedagogiki Specjalnej. Młoda, pełna energii i ciekawych pomysłów na życie. Lubi wyzwania i dobrą zabawę!
ASIA
___
saksofon

– sprawdza się w każdym stylu muzycznym, a jej dynamiczny, elektryzujący i zmysłowy styl idealnie wpasowuję się w klimat imprezy. Dodatkowo śpiewa wspomagając zespół dodatkowy wspaniałym wokalem,
PIOTR
___
instr. klawiszowe, wodzirej

– założyciel grupy PAKODEOS Cover Band, wodzirej, pianista, akordeonista, Muzyk z wykształcenia. Jego nauka zaczeła się od akordeonu, później przeszła na instrumenty takie jak pianino czy syntezatory. Do każdego zlecenia podchodzi z pełnym zaangażowaniem i starannym przygotowaniem by u klienta oraz jego gości pozostawić jak najlepsze wspomnienia. Do dziś współpracuje z legendarnym znanym zespołem Czerwone Gitary będąc administratorem ich strony internetowej.
KAMIL
___
perkusja

– jego energia potrafi wprawić powietrze w drgania, a jego gra na perkusji porywa ciało do tańca.

Wróć do spisu treści