WESELA - PAKODEOS COVER BAND - zespół na Wasze jedyne wspaniałe wesele z perkusją! Zespół na wesele, zespół muzyczny, orkiestra, oprawa muzyczna, oprawa muzyczna na wesele Śląsk Małopolska Opole Łódzkie Mazowieckie - PAKODEOS COVER BAND - zespół na Wasze jedyne wspaniałe wesele z perkusją! Zespół na wesele, zespół muzyczny, orkiestra, oprawa muzyczna, oprawa muzyczna na wesele Śląsk Małopolska Opolskie Łódzkie Mazowieckie

Menu
Menu
Przejdź do treści

OFERTA WESELNA
__________
 
Wybór zespołu na przyjęcie weselne jest bardzo ważny. Spędzacie wiele godzin na słuchaniu różnych kapel, zastanawiając się, która będzie najlepsza. Wiemy, że jest to bardzo trudne. Zdajemy sobie sprawę również z tego, jak bardzo zależy Wam, aby wybrany zespół spełnił wszystkie Wasze oczekiwania i aby ten wyjątkowy dzień był niczym niezmąconym szczęściem dla Was i dla Waszych gości.

Wybierając nasz zespół macie gwarancję profesjonalnej oprawy muzycznej oraz pełne wsparcie w przygotowaniu całego przebiegu zabawy weselnej. Podpowiemy Wam i doradzimy najdrobniejsze szczegóły, aby ten wspaniały dzień był niezapomniany i radosny.
PAKODEOS to muzyczna energia na żywo!

Jesteśmy zgraną grupą przyjaciół, którzy spotkali się na muzycznej drodze.
W skład zespołu wchodzą:
  • Piotr – założyciel grupy Pakodeos, wodzirej, pianista, akordeonista,
  • Natalia– zachwyca niebanalnym wokalem oraz tanecznym powerem, szybko nawiązuje kontakt z publicznością,
  • Asia– urocza saksofonistka z przepięknym wokalem w pamięci pozostawiająca najpiękniejsze nutki
  • Kamil – jego energia potrafi wprawić powietrze w drgania, a jego gra na perkusji porywa ciało do tańca.

Naszym ogromnym atutem i wyróżnikiem jest to, że gramy i śpiewamy na żywo. Nie korzystamy z podkładów muzycznych (półplaybacku). W repertuarze mamy bardzo duży wybór utworów zarówno polskich, jak i zagranicznych, starych i nowych, rockowych, disco polo i biesiadnych. Każdy znajdzie swoją ulubioną piosenkę, którą zaśpiewa razem z nami i zatańczy tak, jakby jutra miało nie być!

Przygotowując przebieg wesela, ustalimy razem z Wami wszystkie, najdrobniejsze szczegóły:
  • utwory, które zagramy podczas wesela,
  • wprowadzenie Pary Młodej na salę,
  • pierwszy taniec,
  • konkursy i zabawy dla gości,
  • podziękowania dla rodziców,
  • oczepiny.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz szanując Wasz cenny czas, przygotowaliśmy formularz, w którym zaznaczycie najważniejsze punkty przebiegu zabawy weselnej. Na podstawie karty weselnej, którą wypełnicie i prześlecie do nas, będziemy mogli szybko i sprawnie dograć szczegóły przyjęcia. Zależy nam, abyście było w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami.

Zajrzyjcie również do zakładki Pytania do zespołu, gdzie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Jeśli jednak nie znajdziecie tam odpowiedzi – napiszcie do nas lub zadzwońcie.

Zapraszamy na stronę internetową, na fanpage na Facebooku oraz na Youtube, gdzie zobaczysz Pakodeos Cover Band w najlepszym wydaniu!


Wróć do spisu treści