O ZESPOLE - PAKODEOS COVER BAND - zespół na Wasze jedyne wspaniałe wesele z perkusją! Zespół na wesele, zespół muzyczny, orkiestra, oprawa muzyczna, oprawa muzyczna na wesele Śląsk Małopolska Opole Łódzkie Mazowieckie - PAKODEOS COVER BAND - zespół na Wasze jedyne wspaniałe wesele z perkusją! Zespół na wesele, zespół muzyczny, orkiestra, oprawa muzyczna, oprawa muzyczna na wesele Śląsk Małopolska Opolskie Łódzkie Mazowieckie

Menu
Menu
Przejdź do treści

OFERTA DLA FIRM
__________
 
Gale rozdania nagród, imprezy sportowe, firmowe wieczorki integracyjne, bankiety rocznicowe i wiele innych imprez organizowanych dla pracowników i gości, to świetny sposób na świętowanie sukcesów. Niezwykle ważnym elementem każdego takiego spotkania jest muzyka.

Zespół PAKODEOS oferuje Państwu profesjonalną oprawę muzyczną. Gramy i śpiewamy tylko muzykę na żywo, bez pomocy podkładów muzycznych.

PAKODEOS to zgrana grupa przyjaciół:
• Piotr – założyciel grupy PAKODEOS, wodzirej, pianista, akordeonista,
• Natalia – zachwyca niebanalnym wokalem oraz tanecznym powerem,szybko nawiązuje kontakt z publicznością.
• Ewa – najbardziej szalona i zakręcona w naszym zespole, gra na saksofonie i śpiewa,
• Kamil – jego energia potrafi wprawić powietrze w drgania, a jego gra na perkusji porywa ciało do tańca.

  Perfekcyjne brzmienie instrumentów i wokali, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie współgrające z graną przez nas muzyką – to nasze największe atuty.
 Zlecając nam przygotowanie oprawy muzycznej wydarzenia, mają Państwo pewność, że impreza będzie udana dzięki perfekcyjnie zagranym utworów cover’owych oraz naszej energii, która udzieli się gościom. Ramówkę dostosowujemy do okazji, po uprzednim ustaleniu jej z klientem. Podpowiadamy również, jakie utwory będą pasować, ponieważ muzyka to jest to, na czym znamy się najlepiej. W repertuarze mamy bardzo duży wybór utworów zarówno polskich, jak i zagranicznych, starych i nowych, rockowych, Disco Polo i biesiadnych.


Współpracujemy z profesjonalną firmą dysponującą dobrym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, posiadającą własną zadaszoną scenę mobilną, dzięki której możemy dostosować się do państwa wymagań i potrzeb. Dodatkowo mamy możliwość nawiązania kontaktów z firmami, które uatrakcyjnią Państwa imprezę w zależności od potrzeb, np. zawodowi barmani, zawodowe pary taneczne, animatorzy dla dzieci. Listę firm współpracujących przedstawiamy poniżej:
  • Extreme Sound - profesjonalna firma nagłośnieniowa z, którą współpracujemy bardzo długo i polecamy!
  • Avangarda Bar - profesjonalna obsługa barmańska
  • Myszka Miki i Kaczor Donald - tel. 603 400 603
  • Animatorka dla dzieci - zjeżdżalnie, basen balony z helem
Możemy się pochwalić współpracą z takimi gwiazdami muzyki jak:
Czerwone Gitary - legendarny aktywny do dziś zespół Polskiej sceny muzyki rozrywkowej
Tomek Martyński - wokalista i jeden znajlepszych DJ eventowych w Polsce!
• Romuald Ardanowski w roli Czesława Niemena

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego usługi przez nas świadczone, są na najwyższym poziomie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na fanpage na Facebooku oraz na YouTube, gdzie można zobaczyć PAKODEOS Cover Band w najlepszym wydaniu!


Wróć do spisu treści